Dźwig Bydgoszcz

Dźwig Bydgoszcz Usługi Dźwigowe Piotr Lewandowski istnieje od 2007 roku. Świadczy usługi wynajmu żurawi samochodowych wraz z obsługą operatorską o udźwigu maksymalnym do 25 ton dla firm oraz prywatnych odbiorców na terenie Bydgoszczy i okolic w województwie kujawsko-pomorskim. Jesteśmy otwarci na współpracę z Państwem na terenie całego kraju. Celem naszej firmy jest zapewnienie jak najwyższej jakości usług, dostosowanych do wszelkich potrzeb Klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie gwarantuje Państwu wysokiej jakości usługi i profesjonalną obsługę. Usługi Dźwigowe Bydgoszcz - Piotr Lewandowski istnieją od kilku lat. Dysponujemy mobilnymi żurawiami samochodowymi co zapewnia stosunkowo krótki czas przyjazdu na miejsce budowy. Posiadamy żurawie o napędzie terenowym Tatra AD20, Liaz oraz Liebherr LTM 1025.
Dzięki charakterystykom zamieszczonym na stronie www Wynajem dźwigów Bydgoszcz można dokonać analizy czy dany żuraw jest w stanie podnieść określony ciężar na zadowalającą wysokość przy wymaganej odległości mierzonej poziomo od osi obrotu żurawia zwanej wysięgiem. Dzięki danym zamieszczonym na wykresach lub tabelach udźwigu operator jest w stanie określić czy zadanie które ma do wykonania jest w bezpiecznym zakresie pracy żurawia.

Dźwigi Bydgoszcz Piotr Lewandowski
ul. Łabendzińskiego 1/31
85-796 Bydgoszcz
tel. 888 716 444
tel. 604 357 079
Celem naszej firmy jest zapewnienie jak najlepszej jakości świadczonych usług, dostosowanych dla każdego indywidualnie. Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły strony www.dzwigibydgoszcz.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.dzwigibydgoszcz.pl:

Dźwig Bydgoszcz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 75 Odwiedziny googlebot 69